O nás

Penzion sv. Anny se nachází v atraktivní rekreační oblasti Novomlýnských nádrží v centru vinařské obce Pasohlávky, na adrese Pasohlávky 2. Provozovatelem penzionu je Biskupství brněnské, Petrov 269/8, 601 43 Brno, IČ:00445142, DIČ CZ00445142

V roce 2010 byla původní budova fary v sousedství barokního kostela sv. Anny kompletně zrekonstruována, přebudována na penzion a nově vybavena. Nyní nabízíme ubytování v sedmi pokojích – od dvoulůžkových po rodinné pětilůžkové, všechny s vlastním sociálním zařízením, TV a vybavenou kuchyňkou. Celková kapacita penzionu je 24 lůžek a 8 přistýlek.

Díky výhodné poloze, novému vybavení a příjemnému personálu můžeme poskytnout ubytování návštěvníkům všech věkových kategorií.  Máme pro vás i bezbariérový pokoj se sociálním zařízením upraveným pro handicapované. Nadstandardně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid.

Nástup na pobyt je od 14:00 prvního dne pobytu a nejpozději do 10:00 posledního dne ubytování hosté uvolní pokoj a na recepci předají klíče.

Psi, kočky a jiná zvířata nemohou být v penzionu ubytována s výjimkou slepeckého psa doprovázejícího nevidomého hosta.

V celém objektu je zákaz kouření.

Ubytovací řád

INFORMAČNÍ LETÁK (ke stažení a tisku)

 

 

 

 

 

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat.